DONUTS CLUB
кондитерська мережа


Всі ми в душі ласунчики... І не існує кращих смаколиків ніж донати. А саме наші - вони не просто смачні, а ще й наповнені солодкою і теплою магією! Бо в кожен з них наші майстри кулінари вкладають свою любов, що робить їх найкращими у всьому світі.
Якщо хоча б раз Ви скуштували наш донат, то вже ніколи його не спутаєте з іншим. І куштуючи наступного разу будете із задоволенням промовляти - "Так, це ті самі пончики!"

замовити Пончики в Києві Донатс


DONUTS CLUB – це не просто мережа кондитерських, в яких потоком випікають пончики та інші солодощі, це авторська майстерня, де кожен член команди займається улюбленою справою і викладається на повну. Секрет в тому, що нас заряджають посмішки задоволених відвідувачів. За ради них ми і працюємо!
Наші кулінарні вироби виготовляються тільки з натуральных інгрідієнтів, більшість яких імортуються прямо з США. Для начинки ми використовуємо ягоди та горіхові пасти. Кулінари роблять випічку вранці, яка запашною і теплою потрапляє до наших прилавків.

Чому наша випічка - це найкращий спосіб зробити приємне собі та близьким?Оригинильна технологія легендарних американських донатів. Інгредієнти для випічки імпортуються із США
Широкий асортимент задовольнить навіть найвибагливіших поціновувачів смаколиків!
Наші кондитери готові втілити всі побажання індивідуальних замовлень по начинці та дизайну
Кур'єрська служба доставить Вам замовлення в зазначений час і місце без запізнень

ОТРИМУЙ КЕШБЕК !

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ
Переходь за посиланням по QR-коду, завантажуй додаток і отримуй безліч переваг!
Пончики в Києві знижки
Накопичувальні знижки. Зручна онлайн оплата. Акційні пропозиції. Все це, і не тільки - в єдиному додатку!
БУДЬ ДІДЖИТАЛ - ЖИВИ СОЛОДКО!

Пончики в Києві знижки

СПІВПРАЦЯ


Запрошуємо до співпаці власників готелів, ресторанів, кав'ярень та інших закладів.
Ми можемо запропонувати виготовлення продукції за індивідуальним дизайном, який задовольнить навідь найвибагливого клієнта.
Зверніться до нас за будь яким зручним для вас способом і ми дійдемо згоди!

ОБГОВОРИТИ